Pagrindinis

Kūdikio užklotėlis iš flanelės

Dažnai lankausi įvairiuose užsienio siuvimo bloguose ir kaip taisyklė pasigendu, kad tokių blogų turime mažai Lietuvoje. Tad nusprendžiau, ne tik kaupti geras idėjas savo mėgstamų puslapių sąraše, bet ir pasidalinsiu jomis čia, kad mėgstančios siūti galėtų išbandyti tą pačios.

Šiandien dalinsiuosi skolinta, bet labai šaunia idėja – Kūdikio skiautinė – užklotėlis iš Flanelės iš Riley Black Design

Jums reikės:

  1. 4  spalvų Riley Blake Designs flanelės – ~0,9 m kiekvienos spalvos
  2. Mini pom pom juosteles – ~3,6 m
  3. Liniuotės, audinių pjaustymo padėklo ir spec. audinių pjaustymo peilio (arba tą galite padaryti tiesiog žirklėmis)
  4. Siuvimo reikmenų – žirklių, smeigtukų ir matavimo juostelės
  5. Siuvimo mašinos
  6. Lygintuvo ir lyginimo lentos

Eiga.

Pirmas žingsnis: sukarpyti audinius į vienodus kvadratėlius 32×32 cm arba didesniais, pagal Jūsų norimą piešinį (čia buvo mano pasirinkimas, nes norėjau 120×120 cm užkloto), pagal tikslią autorių instrukciją reikia sukarpyti kvadratėliais 16″ x “16 inčų.

Antras žingsnis: paruošiame norimo dizaino kvadratėlius, nuotraukoje pavaizduoti įstrižai persiūti dviejų spalvų kvadratėliai. Juos susiuvame į du atskirus gabalus, taip pasiruošiame priekio ir apačios dalis.

Trečias žingsnis: pridaigstome pom pom juostelę prie gerosios pusės taip, kad juostelės dekoras būtų viduje, o viršaus ir apačios audiniai būtų gerosiomis pusėmis vienas į kitą. Persiuvame kraštą taip, kad prisiūtume juostelę. Paliekam maždaug 10 cm skylę išvertimui.

Ketvirtas žingsnis: išverčiame užklotą, išlyginame ir persiuvame palei kraštą dar sykį, taip užsiūdami ir išvertimui paliktą skylę.

Penktas žingsnis: persiūname užklotą per kvardratų susiuvimo vietas, kad užklotėlis būtų labiau vientisas

Visa išsami foto instrukcija ir aprašymas anglų kalba yra šioje nuorodoje:  http://haberdasheryfun.com/diy-projects/rbd-flannel-showcase-hst-baby-blanket mūsų draugai : https://auginustebukla.lt/

mūsų draugai : https://masazuokliai24.lt/ https://masazuokliai.lt/

Suknelės mergytėms

Visos mamos nori puošti savo mergytes gražiomis suknelėmis. Kartais labai paprasti siuviniai papuošia mūsų princeses ypatingai, tad pasižvalgykime po paprastų suknelių siuvimo instrukcijas ir galbūt išrinksime savo mažoms damoms tai ko norisi, tai kas patinka, ką lengvai ir greitai galime pasiūti mes pačios 🙂 Suknelė – naktinukai